op dit moment 20751 wensen vervuld 1565 mooie verhalen
Voor donaties:
NL61 RABO 0112 9246 11

St. Ambulance Wens zet eigen vrijwilligers in het zonnetje

https://albrandswaardsdagblad.nl/Lokaal/st-ambulance-wens-zet-eigen-vrijwilligers-in-het-zonnetje

De Stichting Ambulance Wens heeft afgelopen week haar eigen vrijwilligers in het zonnetje gezet met het oog op de feestdagen.

 

"Het hele jaar door en dag in dag uit staan onze 270 vrijwilligers klaar voor onze stichting om wensen te vervullen", geeft de organisatie aan. "Om ze hiervoor te bedanken hebben wij afgelopen vrijdag onze garage omgetoverd voor een mooi kerstfeest voor onze vrijwilligers. Het was een geslaagde en gezellige avond." Deze mooie avond werd mede mogelijk gemaakt door sponsoring van lokale ondernemers. Deze staan vermeld op de socials van St. Ambulance Wens.

 

 

 

Vrijwilligers63a1a358ce347.jpg

Gewoon doen

Gewoon doen

Kees Veldboer, de man achter Stichting Ambulance Wens

Gewoon doen is het verhaal over leven en werk van Kees Veldboer, oprichter en directeur van de Stichting Ambulance Wens. Als ambulancechauffeur ontdekte Veldboer dat je soms met een heel klein gebaar enorm veel voor ernstig zieke mensen kunt betekenen. Hij besloot een stichting op te richten om de laatste wensen van terminaal zieken te vervullen.

Het boek 'Gewoon doen' is te bestellen.

Stichting Ambulance Wens op Facebook

Facebook Like Volg onze verhalen op Facebook, om zo veel mogelijk mensen met een beperking te kunnen helpen hebben wij jouw steun nodig!

Stichting Ambulance Wens op Twitter

Twitter Lees onze tweets op twitter, en blijft op de hoogte van de nieuwste meldingen!

Stichting Ambulance Wens op LinkedIn

Twitter Volg Ambulance Wens op LinkedIn!

Stichting Ambulance Wens op Instagram

Instagram Volg ons op Instagram en bekijk de laatste fotos!

Nieuwsbrief

Ontvang elke maand updates over Ambulance Wens