Zoutelande | Een onbeschrijfelijke dag voor mijn gezin en de hondjes.
Twee geweldige vrijwilligers Mariet en Ingrid gingen met ons op pad. Mijn man Wim, onze zoons Carlo en Roy die uit Amerika was over gekomen om mee te gaan en tevens 3 weken bleef voor vakantie.
We vertrokken naar Zeeland, waar we vroeger jaren op vakantie zijn geweest op camping de Dishoek in Dishoek. Hoe dichterbij we kwamen hoe meer dat we herkende, zo leuk.
Het was 2 uur rijden, onderweg hebben we op een parkeerplaats koffie gedronken wat we vroeger altijd deden. Een volle thermoskan koffie en een lekkere koek gewoon aan de picknicktafel. En toen door naar de camping, veel herkend maar ook wel veel veranderd.
Daarna naar Vlissingen waar we in een restaurant aan zee heerlijk geluncht hebben. De honden die in een andere auto met de kids zaten konden zich helemaal uitleven, prachtig om naar te kijken.
Toen verder naar Zoutelande naar de wekelijkse zomermarkt, waar wij vroeger elke week heen wandelden.
Dat zag er nét zo gezellig uit met de vriendelijke mensen van toen.
Daarna terug naar de wensambulance nadat we een bakkie met appeltaart op hadden.
Deze dag heeft mij zo veel goed gedaan met mijn gezin en hondjes, dat is niet te beschrijven.
Chapeau voor de fantastische vrijwilligers en dat dit nog heel lang blijft bestaan.
Mvg
Conny van Doesburg
P.S. je hoeft niet al heel ziek te
zijn om de wens aan te vragen.
Juist als je dit eerder doet maak je
alles veel bewuster mee en kan je er
meer van genieten.

