Beste mensen van de stichting Ambulance Wens,
Vandaag is de wensambulance bij ons in Tilburg geweest. Om 13.30 hebben 2 ontzettend lieve mensen mijn schoonmoeder, Riky, thuis opgehaald. Zij had namelijk de wens om nog een keer met al haar kleinkinderen iets leuks te doen.
Dit hadden wij niet meer met haar kunnen doen omdat ze ernstig ziek is en niet lang meer zal leven helaas. Ze heeft teveel medische zorg nodig en ook comfortabel vervoer kunnen wij haar niet aanbieden.
Ze heeft 9 kleinkinderen, variërend van 1,5 tot 13 jaar. 3 van haar kleinkinderen wonen in Italië, Rome en het komt dus niet heel vaak voor dat ze al haar kleinkinderen tegelijkertijd bij zich heeft. Vandaag waren al haar kinderen + partner en kleinkinderen aanwezig.
De stichting Ambulance Wens heeft Riky naar het Efteling Theater in Kaatsheuvel gebracht. Ons zoontje Olivier mocht mee in de ambulance, dat was al een hele ervaring op zich!
We hebben met z’n allen naar een prachtige musical gekeken. Riky is nu erg moe maar heeft ontzettend genoten van deze dag.
We willen op de eerste plaats de 2 lieve vrijwilligers bedanken. Daarnaast natuurlijk alle donateurs en vrijwilligers die de stichting Ambulance Wens kan laten bestaan. Jullie hebben vast een goed beeld van de vreugde die gebracht wordt. Het komt in me op om te zeggen dat jullie geen idee hebben hoe blij jullie ons gemaakt hebben met deze dag. Door de professionaliteit en de lieve aandacht en warmte hebben we gezien dat jullie dat idee wel hebben!!
Dank jullie wel!!
Familie Schellart

