GRONINGEN
Bij deze wil ik graag nogmaals Joop en Shirley bedanken voor de geweldige en gezellige dag die ik gister met hun heb mogen beleven.
Het was heel fijn om even afleiding te hebben, ‘gewoon’ weer even mens te zijn en onder de mensen en even niet die patiënt zoals je al maanden behandeld en benaderd wordt.
En heel fijn om te horen dat je alles mag vragen en dat ze er alles aan willen doen om het een onvergetelijke dag te maken. De kleine dingen, genieten van dingen die je al lang niet meer hebt gedaan en onderweg even een pauze inlassen, eventjes er uit en daarna weer verder om de lange rit wat op te breken. Dat het echt even mijn dag mocht zijn en daar een feestje van te maken omdat het de laatste mogelijkheid was om nog een keer iets te kunnen doen of ergens van te kunnen genieten.
Heel erg bedankt dat jullie het op zo’n korte termijn mogelijk hebben kunnen maken!
Ik vond het heel erg spannend en eng om voor mezelf aan te vragen, maar ben nu echt heel blij dat ik het wel heb gedaan want het was echt een hele fijne dag.
Heel erg bedankt voor wat jullie mogelijk maken en er komt nog een donatie jullie kant op als bedankje ❤️
Met vriendelijke groet,


