SCHIEDAM
De zus van mijn vrouw was overleden en 2 dagen voor de crematiedienst is mijn vrouw opgenomen in het Vlietland ziekenhuis in Schiedam.
Omdat ik mijn vrouw niet met mijn auto mee mocht nemen naar de crematiedienst heeft het ziekenhuis via Stichting Ambulance Wens geregeld dat mijn vrouw met de ambulance en brancard toch aanwezig kon zijn bij de crematiedienst.
Mijn vrouw is opgehaald met de ambulance in het Vlietland ziekenhuis in Schiedam en daarna naar het Crematorium Maassluis in Maassluis gebracht en heeft daardoor toch persoonlijk afscheid kunnen nemen van haar overleden zus.
Na de crematiedienst is mijn vrouw met de ambulance naar Grand Café ’t Hoofd in Maassluis gebracht om nog even samen te zijn met familie en kennissen.
Daarna is mijn vrouw met de ambulance weer teruggebracht naar het Vlietland ziekenhuis in Schiedam.
Wij zijn dankbaar voor de vakkundige begeleiding door de ambulance vrijwilligers tijdens het vervullen van de wens van mijn vrouw.

