op dit moment 20392 wensen vervuld 1530 mooie verhalen
Voor donaties:
NL61 RABO 0112 9246 11

Stichting Zozijn Zorg

Zozijn geeft half december al haar medewerkers een kerstgeschenk. Daarbij laten ze de medewerkers kiezen uit verschillende opties. Eén van de opties is om het bedrag van het kerstcadeau te doneren aan een goed doel. Dit keer hebben zij Stichting Ambulance Wens uitgekozen. Er zijn ongeveer 100 collega’s/vrijwilligers van Zozijn die in 2022 hun kerstcadeau aan onze Stichting gedoneerd hebben. Afgelopen week kregen onze vrijwilligers Frank en Kees deze mooie donatie van 6.660 EURO overhandigd.

343528362_6816584195038491_2481290436389443306_n.jpg

Gewoon doen

Gewoon doen

Kees Veldboer, de man achter Stichting Ambulance Wens

Gewoon doen is het verhaal over leven en werk van Kees Veldboer, oprichter en directeur van de Stichting Ambulance Wens. Als ambulancechauffeur ontdekte Veldboer dat je soms met een heel klein gebaar enorm veel voor ernstig zieke mensen kunt betekenen. Hij besloot een stichting op te richten om de laatste wensen van terminaal zieken te vervullen.

Het boek 'Gewoon doen' is te bestellen.

Stichting Ambulance Wens op Facebook

Facebook Like Volg onze verhalen op Facebook, om zo veel mogelijk mensen met een beperking te kunnen helpen hebben wij jouw steun nodig!

Stichting Ambulance Wens op Twitter

Twitter Lees onze tweets op twitter, en blijft op de hoogte van de nieuwste meldingen!

Stichting Ambulance Wens op LinkedIn

Twitter Volg Ambulance Wens op LinkedIn!

Stichting Ambulance Wens op Instagram

Instagram Volg ons op Instagram en bekijk de laatste fotos!

Nieuwsbrief

Ontvang elke maand updates over Ambulance Wens